Три захоплюючих настільні ігри чекають вас відкрити для себе

- Oct 18, 2018-

Три захоплюючих настільні ігри чекають вас відкрити для себе


CMON також оголосила про нову роботу «Trudvang легенди»

CMON оголосила про плани почати свою нову грати Trudvang легенди на KS наступного року. Гра заснована на RiotMinds' попередній успішного запуску гри Trudvang хроніки, описової настільну гру, встановіть у північних і кельтські mythologh.

Гравців буде вивчити цей загадковий континенті через серію пригод книг. З масових вибір і взаємозв'язок легендарні розповіді гравці створить необмежені можливості в грі. CMON в дуже складних моделей і дивовижні художні Trudvang легендами, безсумнівно, щоб захоплююча пригода в скандинавської міфології!

Королева Ігри знаходиться в Kickstarter crowdfunding «Царство будівельник сім'ї Box» до 10 серпня 2018 року і забезпечує всі ігри в 2018 році листопада.

 

Королева Ігри запустив "Король будівельник сім'ї Box видання"!

Король будівельник сім'ї Box Edition включає в себе Ігри бази, кочівників розширень і рекламних розширень до печери і Капітолій. Якщо ви ще не задоволені, ви можете вибрати друге видання полі сім'ї будівельник короля! Включає в себе всі чотири розширення (кочівників, перехрестя, солоноводних, урожай) і три промо розширень (острови, печери, Capitol). В той же час на crowdfunding надали королева Ігри чотири в одного пакету (у тому числі Королівство будівельник сім'ї коробці, Луксор, Петерсон і Kairo). Гравців, які люблять короля будівельник повинен не пропустіть ~

 

Друге видання Піші прогулянки Національний парк!

Ви були на Національний парк в Сполучених Штатах? Зараз сидячи на дивані у вашому будинку, можуть насолодитися занурення відчуття! Трекінг в національні парки друге видання (друге видання трекінг Національний заповідник) дозволить вам насолодитися прекрасною природою не виходячи з вашого будинку. Як ви подорожуєте через Сполучені Штати для вивчення цих національних парків, збирати карт парк та придорожніх валун, наскільки це можливо. Ця гра є нагородами роботу Менса виберіть нагороду і велика гра сім'ї. Під час гри, відвідування одного або двох національних парків, щоб дізнатися більше про географію та розважити!

 

З розвитком настільні ігри настільні ігри, опублікованим сьогодні були кількість річок у Гангу. Гравці можуть вибирати їх favorate настільну гру за те, що їм подобається. CYW Produtions є виробником професійного настільної гри в Китаї і співпрацювати з США дизайн команді користувальницький дизайн Ігри і виробництва. Якщо ви зацікавлені у виробництві настільну гру, Ласкаво просимо зв'язатися з нами і вашої гри ідея come новин.

Пара:Новий стиль тур в 2018 році Ессен Наступний:Настільна гра з давніх часів