Номінація для переможця списку IGA у 2018 році

- Nov 03, 2018-

Номінація для IGA у списку переможців 2018 року

"GA" (International Gamers Award), "Міжнародна премія гравця", є дуже важливою нагородою в галузі стільничного параду.

Заснована в 1999 році, ця нагорода має міжнародну перспективу та запрошує старших суддів з усього світу вибирати видатні "стратегічні ігри", дизайнерів та видавців цього року. Нагороди поділяються на три частини, а саме: "Краща багатокористувацька стратегічна гра", "Краща подвійна стратегічна гра" та "Краща гра історичної симуляції" (War Game). Протягом останніх двох десятиліть воно виграло широке визнання і представило серію чудових ігор для уваги громадськості.

1, "Краща багатокористувацька стратегічна гра"

Назва гри: Раджас Ганг

Тяжкий: 2,88

Механізм: кадри, розміщені працівники

Дизайнер: Inka & Markus Brand

Видавець: Гуч

Отримання багатства і слави завдяки тактиці та причинності і наслідків ... У Індії в 16 столітті могутня Велика Велика Моголівська імперія піднялася між Індом та Гангом.

Граючи роль короля і короля, впливової аристократії країни, царі річки Ганг повинні конкурувати один з одним за підтримку імперії, вони повинні накопичувати багатство і розвивати потужні провінції. Гравці повинні використовувати розумні скорпіони і ретельно розміщувати своїх робітників і не недооцінювати силу причини і наслідки. Успіх принесе їм нескінченне багатство і славу, щоб стати легендарними правителями.

2, "Краща подвійна стратегічна гра"

Назва гри: Codenames DuetSevere: 1.28

Механізм: співпраця, формування команди, виклик успіху

Дизайнер: Vlaada Chvatil & Scot Eaton

Видавець: Czech Games Edition

Аксесуари "Action Code Duo" аналогічні "Кодексу дії". Така сама лексична картка така ж, як і версія завдання. Різниця полягає в тому, що нейтральний розділ менший, і додається стек картографічного паперу. Це також забезпечує більше гри. Більше можливостей. "Action Code Duo" безпосередньо змінило дві команди на двох осіб. Гра в основному така ж, як оригінал. Секретна картка - це дві сторони. Є 15 слів, щоб вгадати, 9 з кожної сторони. Мета гри - дозволити іншою стороні вгадати. З 9. Два з двох гравців мають три слова, які повторюються. Є три асасини з кожного боку, один атакуючий також протилежний вбивцю, навпаки, вбивця нейтральний, а протилежність вбивцю полягає в тому, щоб здогадатися.

Як досвідчений виробник ігор, CYW зверне увагу на міжнародні ігрові новини та поставить його для вас. Зв'яжіться з нами: boardgame@cywproductions.com

Пара:Підрахунок підсумків десятка бутік-одиночних до настільної гри Наступний:Новий стиль тур в 2018 році Ессен