Підрахунок підсумків десятка бутік-одиночних до настільної гри

- Nov 10, 2018-

Підрахунок десяти кращих бутік односторонніх до настільної гри


Серед десятків тисяч настільних ігор, кількість чистого настільного гравця одиночної гри, не велика, і більшість з них є занадто простими та низької якості. На щастя, деякі настільні ігри, які підтримують багатокористувацькі ігри, також можуть використовуватися для окремих гравців. Єдиний геймплей також користується задоволенням, якого він заслуговує. Ось погляд на бутік одиночних настільних ігор для однієї людини.

1, Настільна гра Mage Knight

Гравці зіграють чарівного лицаря в грі, спираючись на власні потужні здібності та свої армії, щоб боротися з загрозою орків та драконів, і продовжувати ризикувати в магічному світі під контролем Атлантиди.

2, пандемія

У пандемії гравцям доводиться грати декількох експертів у галузі опору захворювань, використовуючи різноманітні стратегії, щоб з'ясувати, як болі залишаються поза контролем, при цьому гарантуючи, що гострі зони захворювання знаходяться під розумним контролем.

3, Arkham Horror: Картна гра

Фони Аркхема Хорро взяті з міфу про Ктулху. У грі гравець повинен вирішити проблеми в цілому ряді боїв у невеликій серії під назвою Arkham Bizarre.

4, The Lorfd of the Rings: Карткова гра

На початку гри кожен гравець може вибрати одного або трьох героїв з різними правилами і використовувати набір карткових графічних ігор для альянсу, події та придатки, щоб завершити гру і завершити ціль місії вибраної історії.

5, п'ятниця

Робота настільної гри також спеціально розроблена для того, щоб відчути людей. "П'ятниця" - це одна з найкращих, єдиних настільних ігор BGG у грі.

6, Eldritch Horror

Гравці грають як слідчі по всьому світу, щоб вирішувати таємничі події, викликані злими духами.

7, Поля Арль

У цій настільній грі гравці перетворюються на глядачів у Німеччині через різноманітні стратегії розвитку та будівництва власної садиби, розширення землі.

8, Onirim

Гравець виходить в лабіринт, як кішка для режиму луна, і йому потрібно знайти вихід і втекти від мрії протягом визначеного часу.

9, перекладач заручників

Як експерт з переговорів, гравці повинні вести переговори з бандитами, які взяли заручників, щоб досягти мети збереження заручників або вбивства злочинців.


10 "Прагнення до щастя"

Гравці можуть налаштовувати свій план життя від народження до смерті за свою роль.

Пара:BGG Top 100 Weekly Ranking List Наступний:Номінація для переможця списку IGA у 2018 році