Борт гейм-дизайнер рутини - змінної гравець повноваження

- Dec 01, 2018-

Настільна гра дизайнер рутини - змінної гравець повноваження

 

Влада змінної гравця є насіння механізм в настільну гру, що є гравці налаштовані унікальні здібності і ресурси на початку гри, і існують очевидні відмінності серед гравців. Американський настільні ігри та спільні теми настільні ігри такі механізми використовують часто і більше. Але Німецька настільна гра підкреслити баланс, гравець почалося з компенсацій на ресурси, трохи інше. Гравці повинні багато часу, щоб побудувати свої власні лінії і переваги, перш ніж вони виходять зі своїх унікальних стратегій.

 

Гра Voyages Marco Polo прийшов з нізвідки, гравець світу в бурю обурення. Під час оплакуючи його геймплей, більшість гравців стурбовані навички IMJBA генерали. Вони не тільки легко працювати, але також легко виграти. З іншого боку, інших військових командирів, таких як Diandi Ge, Хубілай, всі збирається пройти маршрут призначення і повинні нести наші точні обчислення на ігрові ресурси, не лише картки ресурсів, дохід є бідні і у більшості випадків на зусилля не дуже добре. Але це також весело гри дисбалансу, але розумний і весело.

 

Лоренцо il Magnifico, Базова версія гри класичні німецькі правило, немає не відрізняється між гравцями. Але в розширення, дизайнер не витримав є і додав 'змінної гравець здатність'. Не тільки кількість гравців продовжено до п'яти, вона буде додати достатню кількість карт і кожен гравець буде оснащений сімейний здібності.

 

Хоча "душа німецькою системою" були втрачені, з точки зору розширення продажів і репутації, ця конструкція, безсумнівно, великий успіх.

 

Клани Каледонія — гра ферми. В 'Клани Caledonis' сім'ї, цензори дуже різні, і майже всі вони були пов'язані з гри головного двигуна, еквівалентом грошей. В КС, що мчить проти часу, важко для поліпшення по одному.

 

Терра Mystica, можна сказати, що ця настільна гра є найбільш заново відкритого і найбільш важко опанувати у німецькому стилі настільну гру. Відмінності між расами цієї гри величезний, і кожній гонці має велику увагу до часу оновлення і терміни Пустошь.

Пара:Ні Наступний:BGG Top 100 Weekly Ranking List