BGG Top 100 Weekly Ranking List

- Nov 14, 2018-

BGG TOP 100 тижневого рейтингу


Ми будемо класифікувати та підсумувати зміни у 100 найвищих рейтингах BGG на тиждень. Розроблений для гравців, які є новими для ям і які продовжують звертати увагу на BGG, змінюються рейтинги настільних ігор TOP 100 і повідомляються про поточні популярні тенденції настільних ігор.

Ігри з рейтингом більше 5

# 67 → # 58

Латунь: Бірмінгем (2018)

Мартін Уоллес в 2007 році гра працює Brass: Бірмінгем це економічна стратегія гри. Це розповідає історію підприємців, що змагаються в Бірмінгемі під час промислової революції з 1770 по 1870 рік.

Ігри з рейтингом вниз

# 64 → № 66

Mombasa (2015)

У Момбасі гравці купують ці торгові позиції на африканському континенті, купуючи акції компаній у Момбасі, Кейптауні, Сент-Луїсі та Каїрі, щоб отримати найбільшу прибуток.

Перша поява гри TOP100

# 99

Agricola (переглянутий випуск) 2016

Це дуже популярна і нагородами гра. Основна гра "Agricola" - це перероблене видання відомих класиків Уве Розенберга.

Зростання рейтингу гри Top 5

# 15

Сутінки імперії: четверте видання (2017)

Twilight Imperium 4 не є абсолютно новим дизайном, але переробкою, оптимізованою для попередньої гри. Це дуже стандартна науково-фантастична американська настільна гра. Гравці розширять свою територію шляхом розширення, війни, дипломатії та інших засобів, щоб заробити перемогу. Гравець, який вперше виграє 10 очок перемоги, виграє гру.

# 25

Дух Острів

Це стратегічна кооперативна гра з почуттям заміни для захисту вашого острова від колоніальних агресорів. Гравці - це різні земні душі, кожна з яких має свою унікальну елементарну силу.

# 49

Домінуючі види

Ця гра абстрактно відтворює невелику частину давньої історії: довгий і зростаючий льодовиковий період, і те, що істота повинна адаптуватися до цієї повільно мінливої планети.

# 53

Поля Арле

Fieldsof Arle - це ще одна сільськогосподарська тема, яку запустив Уве Разенберг у 2014 році. Це ще одна гра з двома гравцями. Фон - Фрізькі острови. Розділений на 9 півріччя (круглий). Круг ділиться на літо та зиму. Гравці можуть здійснювати лише літні акції на літніх турнірах, взимку взимку, а також різні предмети в різних сезоні.

Пара:Борт гейм-дизайнер рутини - змінної гравець повноваження Наступний:Підрахунок підсумків десятка бутік-одиночних до настільної гри