Новий стиль тур в 2018 році Ессен

- Oct 25, 2018-

Нові стилю тур в 2018 році Ессен


Виставка Ессен найближчим часом, обмін шість нові настільні ігри для вас.

 

Тримаючись за: проблемної життя Біллі Керр

Гравець є членом лікарні хоспіс догляд команди, буде працювати разом, щоб піклуватися про в літніх 60, раптова хвороба серця, залишивши позаду Біллі Керр. Через 10 пов'язаний replayable сценарії шматок разом деякі з уламки пам'яті дізналися від Біллі, вгадуючи минуле життя, допомагаючи йому відновити мужність і наполягаючи на завершення три вмирає побажання...

Заміна тримаючись за хороші, і є багато пов'язані з лікарні симуляції. Наприклад, стан пацієнта, медсестра планування, черговому медсестер обов'язок медсестер мати чіткий розподіл обов'язків тощо, дуже цікава, сенс життя.

 

Reykholt

Посадка помідори, салату і моркву в Ісландії може звучати як безглузді ідеї. Тим не менш, ті, хто може прийти з такою ідеєю просто геніїв. Через Ісландії унікальний клімат це може привести до несподіваних фруктів і овочів. Цей досвід в результаті чого туристам має величезний бізнес-можливості, тому що ніхто не хоче втратити така цікава річ.

Хоча це ресурси для збору гри, але comparetive характеристика Reykholk з ресурсами в обмін на скорингу керівника шлях вперед.

 

Blackout: Гонконг

Деякі midnight восени 2020, Гонконг раптом втратив владу, все було нормально, але не могли знайти причиною відключення електроенергії. Після світанку люди виявили, що нічого не міг зробити, і там був паніки і плутанини. Гравці повинні управляти їх постійно мінливій мережевих ресурсів і найняти цілого ряду експертів, залишаючись оповіщення, щоб конкурентів.

 

Підводний: міст

Марс колонізували протягом 40 років, населення у світі є ще надлишків і людство буде розширюватися в підводний світ. Гравці змагаються один з одним, щоб побудувати найкращий підводне царство. Механіка гри дуже проста. Багатство і цікавість забавки гри в основному, відображені у велику кількість карт. Таким чином, вона включає в себе механізм роботи розряду і покращує взаємодію певною мірою.

 

Райатеа

Дбайливо полінезійські релігійних суспільства гравці грають частиною arioi. В акції круглі гравці по черзі вести племені до різних розташувань. На церемонії гравці викликав богів і побудували величезні статуї. Перемоги гравця стане новим первосвященик племені.

 

CYW буде продовжувати стежити Ессен виставки і покласти більше новин. Як багаті досвідчений виробник гри ми надаємо налаштувати дизайн і виробництво для вас. Надії наступного партнером!

Ласкаво просимо контакту:boardgame@cywproductions.com

Пара:Номінація для переможця списку IGA у 2018 році Наступний:Три захоплюючих настільні ігри чекають вас відкрити для себе