Офсетний друк настільні ігри гроші

Офсетний друк настільні ігри гроші

Правила використання деяких грошей для настільних ігор іноді викликають певні суперечки, оскільки багато людей мають різні правила гри для різних ігор. Виробничий друк відповідає потрібним грошовим грошам, не тільки для розробників ігор, але й для продуманних виробників.

Чат зараз

Відомості про продукт

Офсетний друк настільні ігри гроші

Монотонні грошові гроші дадуть гравцям відчуття зорової втоми. Отже, як зробити його більш вишуканим і привабливим, важливою є мета гри.

Виробничий матеріал гральних банкнот зазвичай становить 80-100 г офсетного паперу. Однак, внаслідок різних матеріалів офсетного паперу, різниця в ціні також дуже велика. Наприклад, ціна кольорового офсетного паперу майже вдвічі перевищує ціну білого офсетного паперу.


O1CN011EXpqinpR4FZ5kG_!!3880660362.jpg

Білий офсетний банкноти


O1CN011kGwwpmzLNBRu8e_!!292824657.jpg

Банкнота кольору зміщення


timg.jpg

Колір офсетного паперу


Офсетний метод друку

Офсетний друк став основним способом друку для друку. Ми поважаємо навколишнє середовище і захищаємо навколишнє середовище: не використовуючи фонтан, це дуже корисно для навколишнього середовища. Ми прагнемо використовувати матеріал, що піддається переробці, для друку ваших грошових коштів. З офсетним друком, його процес виготовлення пластини є простим і важливим є низька вартість. У той же час, кольорова версія точна, а пластина легко копіювати. Друк м'який і м'який. Можна надрукувати велику кількість відбитків.


Служба настільних ігор CYW

CYW має 10-річний досвід у виробництві настільних ігор і співпрацює з американською командою дизайнерів, щоб забезпечити не тільки якість друку, але й останню інформацію про дизайн і друк грошей.

IMG_1512.JPG


IMG_1513 - 副本.JPGIMG_1515 - 副本.JPGCYW, є достатній запас для споживачів, щоб купити продукти, які вони потребують на заводі. У той же час, він включає універсальний сервіс, упаковку переднього кінця, транспортування, реставрацію та інші послуги універсального бутіка. CYW не просто зосереджується на якості на словах, створена команда контролю на огляд всього процесу друку. Щоб клієнти могли впевнено розміщувати замовлення, ми пропонуємо безкоштовні друковані зразки. Він також приймає аудиторські висновки третіх осіб для масового виробництва.Hot Tags: офсетний друк настільні ігри гроші, виробник, постачальник, виробник, дизайн, друк, на замовлення, оптом, американський
Пара:Ні Наступний:Настільна гра зберігати гроші

Розслідування

You Might Also Like