Настільна гра зберігати гроші

Настільна гра зберігати гроші

У грі гроші мають різні вирази та використання. Тому є багато друкованих матеріалів, таких як папір, пластик, метал і навіть дерево. Але їхня спільна точка полягає в тому, що їм потрібна спеціальна друк для масового виробництва, щоб з'явитися в грі.

Чат зараз

Відомості про продукт

Настільна гра зберігати гроші

Якщо немає особливих вимог до грошових грошей, то за замовчуванням він буде нанесений на папір з покриттям. Оскільки вона має плоску поверхню і високу білизну, вона також надає друкованій графіці і малюнкам тривимірний ефект. Це один з основних документів, що використовуються друкарнями. Можна друкувати на одній або обох сторонах. Може забезпечити послідовні результати друку.

2.jpg

Круглі гроші


3.jpg

Паперові гроші


Процес поверхневого ламінування

Незважаючи на те, що поверхня паперу з покриттям є гладкою і рівною, щоб захистити виріб від використання, вона буде знебарвлена і пошкоджена в майбутньому. Фабрика за замовчуванням буде виконувати процес ламінування після друку. Він наноситься на поверхню друкованого матеріалу гарячим пресуванням для захисту і збільшення блиску. Це не тільки покращує блиск і стійкість друкованої продукції, але й подовжує термін служби друкованої продукції. Друкована плівка після ламінування може значно збільшити додану вартість продукту.


Ефективність виробництва

Для забезпечення ефективності виробництва, заводські приміщення є досконалими, а для кожної друкарської машини встановлюються контрольні показники. Оператори заводу, персонал з технічного обслуговування та персонал середнього керівництва оперативно висунуть свої ідеї та пропозиції, а також реалізують їх належним чином та належним чином. Компанія CYW прагне надавати клієнтам зручні, якісні та ефективні послуги друку.

DSC_5030

Hot Tags: настільна гра магазин гроші, виробник, постачальник, виробник, дизайн, друк, на замовлення, оптом, американський
Пара:Офсетний друк настільні ігри гроші Наступний:Настільна гра Круглі гроші

Розслідування

You Might Also Like