На замовлення настільна гра Box

На замовлення настільна гра Box

Збільшіть продажі ігор, налаштувавши порожні коробки або спеціальні картонні коробки з привабливим виглядом. BGM Custom Game Boxs демонструє якість і найвищу цінність для виробничих потреб настільної гри. Створіть захоплюючі настільні ігри та веселі карткові ігри з найкращими настільними іграми навколо принтера.

Чат зараз

Відомості про продукт

Спеціальна коробка настільної гри

Ми можемо допомогти вашій грі налаштувати вашу особисту ігрову скриньку. Покладіть всю книгу правил гри, назви гри, ігрові карти, ігрові дошки та ігрові аксесуари в привабливу ігрову скриньку. Крім того, існує жорстке поле, що полегшує перенесення своєї гри та обмін задоволенням з друзями та родиною. Ці коробки є міцним і елегантним пакетом для будь-якого типу настільної гри.


Дизайн ігрового поля

Після створення ігрових коробок, які відповідають вашій грі, ми виявили, що розмір паперу має великий вплив на розмір коробки. Вибір розміру коробки спочатку завдає шкоди можливостям судна. Персоналізований дизайн ігрового поля є методом проектування, що включає широкий спектр впливів. І сам продукт, і соціальний ефект мають велике співвідношення і вплив. Формування та виконання зображення упаковки перетворюється на природну та живу гуманізовану та органічну форму, що надає упаковці якість особистості та унікальний стиль для залучення споживачів.


Коробка Die-Cut

При розробці пакету необхідно систематично мислити і аналізувати реальну ситуацію з різними кутами та позиціями, щоб встановити і зрозуміти різні фактори, які слід враховувати. Процес висічки може зробити друковану продукцію або іншу паперову продукцію в штампувальну головку відповідно до заздалегідь розробленої графіки, так що форма друкованого матеріалу більше не обмежується прямим прямим кутом.


Індивідуальні випадки показуються наступним чином:

宫 格

Hot Tags: виготовлена на замовлення коробка для настільних ігор, виробник, постачальник, виробник, дизайн, друк, на замовлення, оптова, американська
Пара:Ні Наступний:C2S паперу настільна гра Box

Розслідування

You Might Also Like