C2S паперу настільна гра Box

C2S паперу настільна гра Box

Двосторонній папір з покриттям - це вид паперу з покриттям, який має подвійне покриття, з гарною гладкістю з обох сторін. Розмір одного аркуша паперу на ринку в цілому поділяється на два розміри: позитивний (787 мм × 1092 мм) і великий (889 мм × 1194 мм).

Чат зараз

Відомості про продукт

Коробка для паперової ігрової дошки C2S


Як ящик для ігор, більшість з них барвисті і мають особливості продукту. На зображенні її зовнішньої упаковки є символічний колірний блок, кольорова точка, кольорова лінія або концентрований вміст, виділені кольором, який показав характеристики гри. Крім того, друк ігрової скриньки в поєднанні з технологією, прагнення до оригінальної оригінальності та унікальних візуальних ефектів є головною перевагою антипартійної упаковки.


Двосторонній папір з покриттям

Подвійна мідна паперова поверхня дуже гладка і плоска, з високою гладкістю і хорошим блиском. Це один з найбільш часто використовуваних типів паперу для ігрових коробок. Поверхня яскрава, рівномірне покриття, швидке поглинання чорнила і хороша друкованість, придатна для тонкого кольорового друку. Для вишуканого друку поверхня паперу-основи покрита покриттям, а папір із загальним покриттям каландрується суперкалендом.


Дизайн ігрового поля

Як розробити вікно, що відповідає вашій грі, дуже важливо для дизайнерів або видавців. Від форми коробки, розміру, друкованої графіки поверхні та ін. CYW є досвідченим виробником, який працює з низкою американських конструкторських команд, щоб зрозуміти вимоги до дизайну вікон. Можна надати Вам задовільні роботи.


Індивідуальні випадки показуються наступним чином:

四宫格

Hot Tags: c2s паперова ігрове поле, виробник, постачальник, виробник, дизайн, друк, на замовлення, оптом, американський
Пара:На замовлення настільна гра Box Наступний:4 кольоровий друк настільна гра Box

Розслідування

You Might Also Like