Про нас

Ваша ідея, наша реальність!

3.jpg

Циндао CYW Board Game Co., Ltd є професійним виробником настільної гри, карткової гри, гральних карт, торгових карт і ігрових виробів. Ми надаємо послуги "єдине ціле" від дизайну, масового друку виробництва до доставки.


Просунута технологія

Ми постійно впроваджуємо технологію Німеччини для поліпшення якості нашої продукції. Завдяки сучасним міжнародним технологіям та установам ми можемо виготовити багато продуктів зі складними технологіями. Ми прагнемо розширити наш ринок, щоб ми могли запропонувати найкращі настільні ігри з конкурентоспроможною ціною.

 

Різні продукти

Як правило, наші настільні ігрові продукти можна розділити на три види з точки зору матеріалів, які є картону, пластику та дерев'яну настільну гру.

 

Екологічний процес виробництва

Ми піклуємося про наш вплив на світ. Будучи етичною організацією, ми поважаємо природне середовище. У процесі виробництва ми хочемо зробити внесок у захист навколишнього середовища, тому ми приділяємо велику увагу застосуванню екологічно чистої сировини та системи переробки. Наша сировина сертифікована FSC. І наші продукти були затверджені EN71 і ASTMF963.

 

Сервіс

Ми наполягаємо на тому, щоб запропонувати найкращі послуги з друку та упаковки для наших клієнтів. Наші послуги проходять кожен етап виробництва.

 

Професійний дизайн з вашою ідеєю

Це важливий етап перед масовим виробництвом настільної гри. Ми підкреслюємо клієнтську віру. Ми вважаємо, що налагоджене спілкування між нашими клієнтами та нами може бути корисним для нашої співпраці. Спочатку наша команда експертів терпляче фіксує вашу ідею та розуміє ваші переваги. Тоді ми працюємо з професійною командою США, щоб вдосконалити деталі дизайну настільної гри. Після цього ми знову поговоримо з вами, щоб визначити кінцевий дизайн проекту перед масовим виробництвом.

 

Доказ

Ми безкоштовно надішлемо вам докази. Якщо у вас є якісь поради, ми покращимо це якомога швидше.

 

Служба підтримки

Ми розробили повну службу підтримки, щоб забезпечити задоволення клієнтів. Якщо у вас є поради щодо виробництва настільної гри, ми надамо цілодобову службу підтримки, яка допоможе вам знайти рішення. Надійність завжди є нашим пріоритетом.


Інновації

Ми часто беремо участь у багатьох глобальних виставках для спілкування з іншими компаніями, щоб просувати наші технології виробництва та інновації.   Після багаторічних зусиль наші товари зустрілися у Німеччині стандарт

 

Виробничі можливості

В даний час ми можемо виготовляти 120 000 ігрових ящиків, 50 000 ігрових дошок та 350 000 ігрових карт в день. Ми постійно підвищуємо якість та кількість виготовлення завдяки тренінгу працівників щодо ефективності виробництва та контролю якості.


Команда контролю якості (команда QC)

Ми отримали порівняно високий рівень можливостей контролю якості від команди виробничих фахівців для управління кожним кроком виробничого процесу. Ми гарантуємо, що продукція масового виробництва буде такою ж, як і докази.

 

Ми з нетерпінням чекаємо стати вашим надійним діловим партнером з виробництва настільної гри. Якщо у вас виникли питання, будь ласка, звертайтеся до нас:

Електронна пошта: sales@cywprinting.com

Whаз: 86-0136 6889 7163